Jeżeli mamy do czynienia  z ludźmi poważnymi, idealnie sprawdzą się tutaj śmieszne ciekawostki. Dzięki różnego rodzaju ciekawostkom nie tylko skrócimy dystans z naszym rozmówcą, ale także sprawimy, że się po prostu uśmiechnie.

Gotowi? Zapnijcie pasy! Ruszamy!

Czy zastanawialiście się może kiedykolwiek nad tym, jakie nazwy mają planety układu słonecznego? Nazwy, jak to nazwy myślicie sobie teraz. Wiecie, że Ziemia to jedna jedyna planeta, której nazwa nie pochodzi od imienia Boga? Teraz myślicie jakie są planety? Merkury, Mars, Jowisz, Saturn, Uran, Neptun, Pluton. Faktycznie myślicie sobie to imiona osób z kategorii Bogowie. Jeden, zero dla nas, lecimy dalej.

Czy wiecie, że w Chinach zakazane jest przytulanie drzew?

My też nie wiedzieliśmy. Po prostu jest zakazane. Musicie nam wierzyć na słowo. To co? Kolejna zagadka?

Czy wiecie, że w Singapurze zabronione jest żucie gumy?

Być może chodzi tutaj o to, że guma ma to do siebie, że można ją przykleić tu i ówdzie, dlatego zabronione jest jej żucie. Nie znamy powodu, ale wiemy,  że jest zabronione. Nie wiemy jakie są ceny mandatów, także jak będziecie kiedykolwiek w Singapurze, to spróbujcie jak to jest i dajcie znać w komentarzu. Oczywiście nie powołujcie się na nasz profil, bo tam nas jeszcze nie widzieli.

Czy wiecie, że czterolatki zadają około 400 pytań dziennie?

To dużo myślicie sobie, ale ile jest pytań bez odpowiedzi, o tym wiedzą tylko rodzice. Tak więc obecna runda, jest bez punktu. Przechodzimy dalej.

Czy wiecie, że szminki mogą zawierać rybie łuski?

My, tak naprawdę nie wiemy, bo zwyczajnie się nie malujemy.

Wiecie kiedy jest najwięcej rozmów rejestrowanych?

W Dzień matki. Pamiętajcie, że to w maju, kupcie kartę pół roku naprzód.