Ciekawostki z życia, czyli pośmiejmy się razem

Śmiech to zdrowie, dlatego pośmiejmy się razem. Kontynuujemy nasze śmiechowe poczynania i przechodzimy dalej. Robimy to co już zapowiadaliśmy, tak więc duża dawka śmiechu przed nami.

Gotowi? Pasy zapięte? Startujemy!

Zastanawialiście si ę kiedyś czy szczury i konie wymiotują?

Na pewno niewielu z Was się nad tym zastanawiało, a to dlatego, że nie wymiotują i dlatego to nie było w poziomie Waszych zainteresowań.

Myślicie, że jak kichacie zbyt mocno, to możecie złamać żebro?

Dobrze myślicie, bo możecie złamać żebro, ale jeżeli kochacie zbyt mocno też możecie złamać żebro. Dlatego zasada jest jedna kochać i kichać zbyt mocno nie trzeba.

Wiedzieliście, że szczury mają duże rodziny?

Szczury mają bardzo duże rodziny, a do tego rozmnażają się dość szybko. Każdego dnia populacja szczurów się zwiększa. Szczury to w sumie są jedną wielką rodziną.

Domyślacie się kiedy wynaleziono zapalniczkę?

Przed meczem. Tak właśnie przed meczem, dobrze czytacie. Nie jestem pewny czy przed meczem Legii, czy Lecha, ale przed meczem. I ja to tylko tak tu zostawię.

Czy wiecie, że osoby, które założyły Tindera i inne portale randkowe są w związkach małżeńskich?

Kobiety zapewne zdziwione, ale większość mężczyzn ma żony. Kobiety nie poddawajcie się być może szukają tam drugiej żony lub żony weekendowej. Nigdy nie wiadomo, kto jest po drugiej stronie komputera i jakie ma postanowienia wobec odbiorcy.

Czy wiecie, że w każdej relacji jest nadawca i odbiorca?

Są wyjątki od tej reguły w niektórych krajach są także i wyborcy. ( Jeżeli można dokonać wyboru).

Wiecie, że zjadamy pająki i owady?

Nie wiedzieliście? Jak to możliwe. Podczas snu niejedna mucha wpada do naszego gardła, czasem nieświadomie, czasem ją połykamy. Jak ją połkniemy jedno jest pewne, dalej nie poleci.