Śmiech to zdrowie w każdej dobie

Jak się okazuje wcale nie musimy nosić koszulek polo, żeby było wesoło. Czasem wystarczy wygodnie usiąść w fotelu i włączyć Internet, aby dowiedzieć się czego nie wiedziałeś z zakresu śmiechu. Istnieją również zakresy w dziedzinie śmiechu, ale pewnie o tym też wielu z Was nie wiedziało.

Wiecie, że każdy z nas ma inne odciski palców?

A co Wy myśleliście, że wszyscy macie takie same, znowu jeden zero dla mnie. Nie zwalniamy tempa, lecimy dalej.

Pisaliśmy już kiedyś, że nie da się polizać łokcia, jesteśmy ciekawi jak wyglądają teraz statystyki osób, które próbowały to zrobić?

Na pewno wielu z Was chciało polizać łokieć, na pewno próbowaliście, ale my znowu mieliśmy rację, bo wiedzieliśmy, że Wam się nie uda. Czyli znowu nas nie posłuchaliście. Dwa zero dla nas. Swoją drogą powoli przypominacie pewną drużynę piłki nożnej z Europy. Wiecie jaką? I się nie dowiecie musicie sami się domyśleć.

Czy banknoty są wykonane z papieru jak myślicie?

Nie są wykonane z żadnego papieru, tylko z mieszanki lnu z bawełną. Widzę, że za dużo naoglądaliście się Domu z Papieru. Pora usunąć Netflix i przewietrzyć głowę.

Czy wiedzieliście, że kiedyś w USA gotówkę zastąpiono drewnem?

My też nie wiedzieliśmy, ale teraz już wiemy. Podobno było to w roku 1932. Podobno ma to do siebie, że samo słowo w sobie powstało „podobno”.

Podobno krowa w Gruzji zabiła się na łyżwach. Myślicie, że w Gruzji nie ma krów? Zapewniam Was, że są tylko pytanie, czy jeżdżą na łyżwach. Podobno tak. Skoro zabiły się na łyżwach, to chyba na nich jeżdżą.

Jak myślicie która woda jest cięższa gorąca, czy zimna?

Gorąca, bo to co się ugotuje jest zawsze cięższe od tego co nie zostało ugotowane. To pierwsza zasada Dynamiki Humorum.