Dzik wtargnął do obiektu budowlanego i biegał po sklepie

Do niecodziennego zdarzenia doszło w jednym z marketów na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. W tamtejszym sklepie „Mrówka” pojawił się niespotykany gość – dzik. Dzikie zwierzę po prostu wbiegło na teren sklepu i zaczęło biegać pomiędzy zgromadzonym tam asortymentem.

Niechciany gość w sklepie budowlanym

Pracownicy marketu „Mrówka” w Nowym Dworze Mazowieckim na pewno nie spodziewali się, że w ich obiekcie lada moment dojdzie do ogromnego zamieszania z powodu wtargnięcia dzikiego zwierzęcia. A w takiej sytuacji znaleźli się, gdy jak gdyby nigdy nic w sklepie pojawił się dzik.

Według relacji świadków całego zdarzenia, dzikie zwierzę po prostu staranowało wejściowe drzwi i zaczęło biegać po całym terenie sklepu. Cała sytuacja dobiegła końca dopiero wtedy, gdy pracownicy sklepu zajęli się zwierzęciem.

Sytuacja śmieszna czy wymagająca natychmiastowej interwencji władz miasta?

W wyniku niecodziennego zdarzenia na szczęście nikt nie odniósł żadnych obrażeń. Niektóre osoby całą sytuację potraktowały dosyć zabawnie, jednak inni postanowili skierować swoje oburzenie w stronę władz miasta. Ich zdaniem od dłuższego czasu na terenie całego regionu występuje problem z dzikimi zwierzętami, jednak nikt po prostu nic z tym nie robi. Być może już niebawem się to zmieni, szczególnie jeśli do takich sytuacji jak ostatnio będzie dochodzić znacznie częściej.