Parodia Sławomira z 2017 roku wciąż na topie

Pamiętacie moment, kiedy ogromną popularnością cieszył się piosenkarz Sławomir? Tamtego czasu w internecie pojawiało się również sporo coverów piosenek artysty. Jednak prawdziwym hitem stała się parodia piosenki „Miłość w Zakopanem”, do której teledysk nagrali pracownicy na budowie.

HIT parodia Sławomira z 2017 roku

Przy muzyce Sławomira bawił się zapewne każdy Polak. Sławomir był nawet gwiazdą sylwestra z TVP właśnie w Zakopanem. Więcej informacji o zabawie sylwestrowej ze Sławomirem podaje serwis ZakopaneInfo. A jeśli ktoś nie miał takiej przyjemności jaką jest słuchanie piosenek Sławomira, to naprawdę ma czego żałować. Muzyka wesoła, rytmiczna i poprawiająca nastrój zawsze dobrze się sprzedaje w polskiej kulturze. A wyjątkowo dobre utwory muzyczne są nawet inspiracją do tworzenia coverów i parodii przez różne osoby. I takim oto sposobem prawdziwym hitem stał się filmik, na którym pracownik budowlany parodiuje wykonawcę utworu i porusza się w rytm muzyki, grając na gitarze z grabi oraz śpiewając do liny przypominającej mikrofon.

Ogromna popularność filmiku z parodią

Filmik z popularną parodią piosenki Sławomira pt. „Miłość w Zakopanem” w ciągu kilkunastu dni widziało kilka milionów Polaków. Kto wie, być może na ten moment ma on już nawet kilkanaście lub kilkadziesiąt odtworzeń? Na pewno życzymy tego autorowi filmiku, ponieważ dobry i wyszukany humor zawsze jest w cenie. A aktor występujące na tymże filmiku może popisać się właśnie nie tylko dużą kreatywnością, świetnymi kocimi ruchami, ale również i znakomitym poczuciem humoru.