Kobieta utknęła za kanapą, ponieważ mebel nie zmieścił się w przejściu

Do nietypowego zdarzenia doszło w Ohio w stanie w północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych. Pewne małżeństwo postanowiło przenieść starą kanapę z domu do piwnicy. Rozkręcili oni w tym celu poręcze od mebla i mieli nadzieję, że ten zmieści się w przejściu. Tak się jednak nie stało. Mebel zatrzymał się w przejściu nie szło go ani przepchnąć dalej, ani wciągnąć z powrotem.

Potrzebna była interwencja strażaków

Zaklinowana kanapa narobiła sporo problemów domownikom. Otóż, gdy ta zaklinowała się w przejściu, to wraz z nią zaklinowała się 53-letnia kobieta, która z pomocą męża znosiła kanapę. Kobieta po zaklinowaniu nie mogła wyjść. Dlatego też potrzebna była pomoc z zewnątrz. Na miejscu pojawili się strażacy, a kobieta po 3 godzinach spędzonych za kanapą, w końcu się wydostała. Warto dodać, że artykuł o tym zdarzeniu zamieścił także portal https://www.faktydnia.pl/, który skupił się na dokładniejszym opisie tego zdarzenia.

Córka nagrała filmik i umieściła na TikToku

Cała sytuacja została nagrana przez 23-letnią córkę kobiety. Filmik ze zdarzenia został dodany na platformę TikTok. Tam dość szybko stał się popularny i zdobył kilkanaście milionów odtworzeń. Na nagranym wideo doskonale widać, jak kobieta utknęła za kanapą, która to z kolei znajdowała się na schodach do piwnicy. Widać było także palce kobiety, które wystawały w szczelinie pomiędzy kanapą a schodami. Na miejscu musieli pojawić się strażacy, którzy ostatecznie rozkuli ścianę i pomogli wydostać się 53-letniej kobiecie.

Czy również mieliście nietypowe i śmieszne sytuacje podczas wynoszenia starych mebli? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi przygodami w komentarzach.