Dawka filmowego humoru–najlepsze komedie 2021?

Jednym z najczęściej praktykowanych sposobów na poprawę humoru są filmy komediowe. Są one świetnym sposobem na pozytywne zakończenie ciężkiego dnia lub relaks podczas wolnych dni. Dla filmomaniaków, którzy najczęściej preferują nowe seanse, przygotowaliśmy TOP 3 filmy komediowe, których premiera miała miejsce nie tak dawno temu.

1.Francuskie wyjście

Film opiera się na historii wdowy, która samotnie wychowuje syna. Po pewnych przejściach życiowych postanawia ona przeprowadzić się do apartamentu swojej przyjaciółki w Paryżu. Taka zmiana miejsca zamieszkania przynosi również duże zmiany w życiu. Jakie dokładnie? Warto obejrzeć ten lekki seans komediowy we francuskim stylu i przekonać się osobiście. Film został doceniony m.in. w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie oraz Nowym Jorku. Zebrani na tych wydarzeniach krytycy dosyć pochlebnie ocenili tę produkcję.

2.Palm Springs

W tej historii jesteśmy świadkami dość niecodziennego splotu wydarzeń. Młodzi ludzie z niezależnych od siebie przyczyn utknęli w hotelu. I to nie byle jakim hotelu, ponieważ apartament może pochwalić się pięcioma gwiazdkami. Twórcy w całej historii postawili nie tylko na śmieszne wątki i niesamowite sploty wydarzeń, lecz również na nieco ważniejsze tematy. Ten film jest jednak gwarancją uśmiechu i dobrego humoru.

3.Mapa maleńkich wspaniałości

Produkcja tego typu może dla niektórych wydawać się historią, którą już kiedyś mieli okazję zobaczyć. Jednak początkowe pozory jak to często bywa mogą być mylne. Podobnie jest także w przypadku tej produkcji. Film opiera się na dosyć prostym schemacie, który łączy wstawki komedii romantycznej, a także posiada coś z melodramatu. Ten film na pewno przypadnie do gustu osobom, które lubią wraz z partnerem odprężyć się i obejrzeć coś luźnego. Jednak single, którzy mają ochotę oderwać się od dnia codziennego również docenią ten seans.

Premiery filmowe w 2021 roku w kategorii „komedia” przyniosły nam wiele świetnych tytułów. Wymienione w artykule tytuły od samej premiery zbierają dosyć pozytywne opinie recenzantów, widzów oraz krytyków. Oczywiście jeszcze kilka miesięcy obecnego