Filmy, które na pewno wpłyną na poprawę nastroju

Masz gorszy nastrój po ciężkim dniu w pracy? A może po prostu samopoczucie tego dnia nie dopisuje, przez co nie masz na nic ochoty? W takim razie warto zasięgnąć po dawkę humoru, który zagwarantują Tobie najlepsze filmy komediowe, których premiera już niedługo. Jakie nowe komedie już niedługo ujrzymy na ekranach filmowych?

Filmy komediowe, które warto zobaczyć w 2022 roku

W 2022 roku na ekranach pojawi się wiele filmów komediowych, którym warto poświęcić nieco więcej uwagi. Jednym z takich filmów jest chociażby „Pies” w reżyserii Reid Carolin / Channing Tatum. Premiera filmu na świecie miała miejsce 17 lutego 2022 roku i co oczywiste, produkcja zebrała bardzo dobre recenzje.

Kolejną produkcją, którą warto się zainteresować jest również film pod tytułem „Znajomi nieznajomi”. Ten tytuł światową premierę miał dnia 20 stycznia 2022 roku. Film został zrealizowany na terenie takich miejsc jak Egipt, Liban i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Fabuła filmu jest dla wielu osób dosyć zaskakująca. Bohaterowie w pewnym momencie postanawiają zostawić na stole swoje odblokowane telefony, a wszystko dzieje się podczas wspólnego posiłku przy stole. Co z tego wyniknie? Na pewno pełno śmiechu i nietypowych akcji, które koniecznie trzeba zobaczyć.

Jeszcze jednym filmem, który zbiera dość dobre opinie i recenzje użytkowników jest produkcja „Wróć do mnie”. Film ukazał się na świecie dnia 11 lutego 2022 roku. Jest to produkcja w reżyserii Jasona Orleya. W głównych rolach tej produkcji występują m.in. Charlie Day, Jenny Slate oraz Isabel May. Oprócz tego na ekranie zobaczymy również Scotta Eastwooda. Bardzo dobrze za swoją rolę w tym filmie została oceniona Jenny Slate, więc chociażby dla tej roli warto obejrzeć tę produkcję.

Recenzje i opisy filmowe regularnie są umieszczane w serwisie www.ciekawa.pl.