Jaka jest najczęstsza przyczyna, która powoduje awarię kserokopiarek? Nie uwierzysz!

Z pewnością każdy z nas miał w większym lub mniejszym stopniu styczność z kserokopiarkami. Być może borykaliście się z jakimiś usterkami, a być może nie. Jednak raczej nikt nie wpadłby na to, co jest tak naprawdę najczęstszym powodem usterek kserokopiarek. Czy masz pomysł co to może być?

Najczęstsza przyczyna powodująca awarię kserokopiarek

Awarie fabryczne kserokopiarek? Brak kompatybilnego połączenia pomiędzy dwoma urządzeniami? A może jakieś wady, które wynikają z czasu użytkowania danego sprzętu? Zdecydowanie nie! Przyczyna, która powoduje ogromną ilość usterek jest z pozoru bardzo nietypowa. Co to takiego?

Kopiowanie tyłka przyczyną 23% wszystkich usterek kserokopiarek

Przyczyną, która powoduje aż 23% wszystkich wad w urządzeniach takich jak kserokopiarki jest próba kopiowania własnych tyłków. Właśnie w taki sposób dochodzi do usterek niemal 1/4 awarii tego typu urządzeń. Brzmi niewiarygodnie? I w rzeczywistości są to naprawdę niewiarygodne informacje, jednak jak najbardziej prawdziwe. Pamiętaj więc, aby nigdy przenigdy nie próbować kopiować własnego tyłka, gdyż może to przerodzić się po prostu w uszkodzenie kserokopiarki, a z odbicia własnego tyłka i tak pozostaną nici.