Wezwała policję, ponieważ kolega nalewał jej za mało wódki

Podczas spotkań towarzyskich, gdzie dodatkowo leje się wódka, może dochodzić do naprawdę przeróżnych sytuacji. No, ale żeby donosić na swojego kolegę siedzącego przy stole, ponieważ ten oszukuje przy nalewaniu wódki? Do takiej kuriozalnej sytuacji doszło w Zabrzu.

Oszukiwał przy nalewaniu wódki?

Kobieta w wieku 40 lat postanowiła złożyć zawiadomienie na policję z powodu tego, że jej kolega siedzący przy jednym stole oszukuje przy nalewaniu wódki. Takie zawiadomienie było oczywiście bezpodstawne, jednak funkcjonariusze i tak wysłali tej nocy patrol w miejsce, z którego dzwoniła kobieta. Gdy mundurowi pojawili się w mieszkaniu, to drzwi otworzyła im pijana 40-latka, która wcześniej telefonowała. Bezpodstawne wezwanie funkcjonariuszy policji nie mogło skończyć się inaczej, jak wystawieniem mandatu w wysokości 500 złotych.

Jednak to nie koniec tej kuriozalnej sytuacji, ponieważ chwilę później kobieta raz jeszcze zatelefonowała na komendę policji w Zabrzu, aby powiedzieć, że funkcjonariusz będący na dyżurze ma zaje***ty głos i chciała go usłyszeć raz jeszcze. To poskutkowało oczywiście tym samym, a więc kolejnym mandatem karnym w wysokości 500 złotych. Jak widać 40-latka bardzo dobrze bawiła się tego wieczoru, nawet pomimo tego, że jej znajomi podobno oszukiwali ją przy nalewaniu wódki. Czy Wy również słyszeliście już wcześniej o tego typu równie kuriozalnych sytuacjach? My niestety tak.

Wg własnej opinii otrzymał zbyt zimnego hot-doga i postanowił wezwać policję

Do równie niecodziennej sytuacji doszło również na Śląsku. Obywatel Białorusii zamówił w jednym z dyskontów spożywczych hot-doga. Po otrzymaniu jedzenia stwierdził on jednak, że jest on zbyt zimny. Z tego powodu postanowił wezwać funkcjonariuszy. Policja oczywiście pojawiła się na miejscu. Jak się jednak okazało, wezwanie policji przez mężczyznę z Białorusii nie było jednak dobrym posunięciem, gdyż był on poszukiwany listem gończym za nieuregulowanie płatności. Musiał więc na miejscu uregulować grzywnę, aby nie trafić za kratki. Więcej informacji na temat tej sytuacji można znaleźć w artykule https://www.uwagaregion.pl/uwazal-ze-dostal-zimnego-hot-doga-i-zadzwonil-po-policje-byl-poszukiwany/. Z kolei jak skończyła się historia z hot-dogiem? Warto sprawdzić to w przytoczonym artykule.