Najlepsze seriale komediowe ostatnich lat

Seriale komediowe od lat cieszą się dużą popularnością. Można przy nich świetnie spędzić czas, poprawiają humor, bawią, a czasami edukują. W ostatnim roku to one ratowały dobry humor milionom ludzi na całym świecie. Na tę okazję przygotowaliśmy kilka najlepszych seriali, przy których będziesz płakał ze śmiechu. 

Teoria wielkiego podrywu, 12 sezonów

Tego serialu nie mogło zabraknąć na naszej liście. The Big Bang Theory skończyło się wraz z 12 sezonem, jednak ten humor jest niezniszczalny. Sitcom zjednał sobie widzów i został obsypany licznymi nagrodami na całym świecie. Opowiada o niezwykle zdolnych naukowcach, którzy nie są najlepsi w kontaktach z innymi, a relacje męsko-damskie są dla nich wielką, wciąż niewyjaśnioną tajemnicą. Serial komediowy pokazuje szereg śmiesznych sytuacji, trafiając z poczuciem humoru do każdego widza. 

Przyjaciele, 10 sezonów

Bez wątpienia ten serial wpisał się do kultury telewizyjnej. Po tylu latach nadal bawi, dodaje nadziei i traktuje o ważnych sprawach. Serial “Przyjaciele” poświęcony jest grupce przyjaciół z Nowego Jorku. Dialogi i śmieszne sytuacje krążą wokół kariery zawodowej, przyjaźni i relacji damsko-męskich. W tamtych czasach serial był dużym sukcesem dla jego twórców, obecnie nadal bardzo chętnie jest oglądany. To ponadczasowy sitcom, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. 

Latający Cyrk Monthy Pythona, 4 sezony

To kwintesencja angielskiego humoru, jeśli go lubicie, wybierzcie ten serial. To jedna z najstarszych propozycji, często pojawiająca się w rankingach. Serial był nagrywany w latach 1969-1974, bez wątpienia to pioneer wśród tego typu produkcji. Widzowie kochają śmieszne sceny i ostre dialogi za umiejętną obserwację, a następnie trafną opinię na temat różnorodnych wydarzeń społecznych. 

Jaś Fasola, 14 sezonów

To serial, który nigdy się nie starzeje. Jego humor, może i jest specyficzny, jednak wart obejrzenia. Postać Jana Fasoli do dziś jest synonimem humoru, a aktor stał się jednym z najzabawniejszych bohaterów w historii kina. Niezdarny i dziecinny bohater to jeden z największych ulubieńców Polaków. 

Dolina Krzemowa, 6 sezonów

“Dolina Krzemowa” to typowy amerykański sitcom opisujący losy grupki informatyków. Co chwila wplątują się oni w coraz śmieszniejsze sytuacje. Serial ciekawie nawiązuje do rozwoju technologii, a rozwiązania fabularne w nim zastosowane wciąż zaskakują.