Śmieszne sytuacje na boisku piłkarskim, a wśród nich piłkarz spadający z noszy

Mecze piłki nożnej wzbudzają sporo emocji wśród widzów. Przede wszystkim za sprawą piłkarzy, którzy wykazują się swoimi ponadprzeciętnymi umiejętnościami. Jednak w natłoku tak dużej ilości spotkań zdarzają się również sytuacje bardziej zabawne. Jedną z najbardziej śmiesznych sytuacji, którą w ostatnim czasie mogli oglądać kibice na trybunach i widzowie zgromadzeni przed telewizorem była sytuacja, kiedy to noszowi nie mogli unieść na noszach piłkarza.

Sanitariusze z noszami na pomoc zawodnikowi

Zawodnicy podczas meczów piłkarskich bardzo często potrzebują pomocy ratowników medycznych. Najczęściej pomoc jest udzielana poza polem gry, dlatego osoby z noszami pomagają znieść piłkarzy poza boisko. Podobna sytuacja miała miejsce w trakcie meczu II ligi izraelskiej. Mierzyły się tam zespoły Maccabi Herzliya oraz Maccabi Ahi Nazareth. W pewnym momencie jeden zawodnik ucierpiał, a sędzia postanowił wezwać sanitariuszy z noszami, którzy znieśliby piłkarza poza boisko. Noszowi zachowali się jednak bardzo nieporadnie, a zawodnik w końcu spadł z noszy!

Komediowa sytuacja z udziałem noszowych podczas meczu piłkarskiego

Sytuacja z udziałem noszowych, która miała miejsce podczas meczu II ligi izraelskiej najprawdopodobniej już na zawsze zapisała się w historii piłki nożnej. Piłkarz Amjad Sulaiman w pewnym momencie spadł z noszy. Wszystko z powodu ogromnej nieporadności noszowych. W końcu na pomoc noszowych przyszedł inny piłkarz, a więc kolega poszkodowanego. Chwycił on Sulaimana i samodzielnie przeniósł go poza boisko, aby na spokojnie mogli zaopiekować się nim lekarze. Sytuacja z udziałem noszowych na pewno zapisze się w kartach historii piłki nożnej. Widząc taką sytuację na piłkarskim boisku moglibyśmy powiedzieć tylko jedno: „Po prostu piłkarskie jaja!”.